ŁÓŻKO TAPICEROWANE

CAPRI


Łóżko tapicerowane CAPRI jest propozycją dla nowoczesnych, lekkich wnętrz.

Design mebla łączy ze sobą elementy tapicerowane z elementami drewnianymi. Lekka drewniana rama zagłowia oraz nóżki łóżka CAPRI wykonane zostały z litego drewna liściastego o przekroju 6cm x 6cm. Możliwość zastosowania ramy w kolorze ciemnego orzecha lub w kolorze naturalnego drewna.

W ramie zagłowia umieszczone zostały dwie lamki nocne w technologii LED. Lampki te posiadają stopniową regulację natężenia światła, a uruchamiane są dotykowo, dzięki czemu wyeliminowano konieczność montowania dodatkowych włączników. Lampki zasilane są sieciowo i wymagają podłączenia do sieci 230V.

Tapicerka zagłowia utrzymana jest w minimalistycznym stylu, nie posiada przeszyć ani pikowań. Pod warstwą tkaniny umieszczono owatę oraz piankę tapicerską. Tył łóżka pokryty jest czarną tkaniną techniczną. 

Konstrukcyjnie łóżko CAPRI składa się ze stanowiącego monolityczny element zagłowia montowanego na 8 śrub imbusowych, z podnóżka montowanego na szczepy, z dwóch siedzisk (ram) wyposażonych w materace bonelowe, pokrytych pianką tapicerską, owatą i tkaniną oraz z dwóch siedmiostrefowych materacy kieszeniowych pokrytych pokrowcem wykonanym z tkaniny obiciowej oraz materacowej. 

Łóżko wsparte jest na 4 drewnianych nogach, stanowiących jednocześnie elementy konstrukcyjne oraz na 8 czarnych nóżkach z tworzywa sztucznego, które dają konstrukcji stabilność i podtrzymują ramę łóżka.

Łóżka dostępne są w wymiarach 120 / 140 / 160 / 180 cm szerokości.
Meblel dostępny w szerokiej gamie jednolitych kolorystycznie tkanin obiciowych.