PALERMO BOXSPRING


Kolekcja łóżek tapicerowanych PALERMO stworzona została z myślą o komfortowych sypialniach osób ceniących sobie piękno i elegancję w klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Charakterystyczną cechą kolekcji PALERMO jest bogato plisowane zagłowie łóżka wykonane z tkaniny imitujacej aksamit, otoczone tapicerowaną ramką, której wybarwienie może rożnić się od koloru plisów. Okazałe zagłowie sprawia, że mebel może stanowić główny element przytulnej, wygodnej sypialni.

Zagłowie pokryte tkaniną ułożoną w charakterystyczne plisy. Wokół zagłowia kontrastowe obramowanie również pokrtye tkaniną. Kolor tkaniny na obramowaniu może być taki sam lub różny w stosunku do kolorystyki zagłowia. Zagłowie stanowi oddzielny element łączony z resztą mebla za pomocą wsuwanych zaczepów. Tył łóżka pokryty czarną tkaniną techniczną.
Łózko typu boxspring. Składa się z dwóch (w przypadku wymiarów 120 i 140 z jednej) skrzyni na pościel, otwieranych na boki. Wierzchnia warstwa skrzyni pokryta jest materacem sprężynowym. Kolejną wastwą są dwa materace sprężynowe. Na szczycie znajduje się gruby na 4cm topper.

Mebel posiada drweniane, wysokie na 6 cm nóżki. Możliwość wyboru nóżek w kolorze naturalnym lub wenge. Standardowo mebel wyposażany jest w nóżki kolory wenge.

Opcjonalnie skrzynie na pościel mogą być wyposażone w estetyczne, LED'owe oświetlenie z czujnikiem ruchu, zasilane bateryjnie.

łóżko dostępne w standardowych szerokościach 120, 140, 160 i 180 cm.
Meblel dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin imitujących aksamit, z tą przewagą że struktura tkaniny nie pozwala na jej zaczesywanie podczas użytkowania. Tkanina posiada system zapewniający ochronę przed wnikaniem plam różnego pochodzenia. System ten ułatwia również utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji podczas eksploatacji i czyszczenia. Dzięki temu mebel zawsze wygląda reprezentacyjnie i schludnie.karta_produktu_palermo.pdf

Poniżej znajdują się fotografie przedstawiające inne - wybrane kolorystyki mebla.