PALERMO CLASSIC


Kolekcja łóżek tapicerowanych PALERMO stworzona została z myślą o komfortowych sypialniach osób ceniących sobie piękno i elegancję w klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Charakterystyczną cechą kolekcji PALERMO jest bogato plisowane zagłowie łóżka wykonane z tkaniny imitujacej aksamit, otoczone tapicerowaną ramką, której wybarwienie może rożnić się od koloru plisów. Okazałe zagłowie sprawia, że mebel może stanowić główny element przytulnej, wygodnej sypialni.

Zagłowie pokryte tkaniną ułożoną w charakterystyczne plisy. Wokół zagłowia kontrastowe obramowanie również pokrtye tkaniną. Kolor tkaniny na obramowaniu może być taki sam lub różny w stosunku do kolorystyki zagłowia. Zagłowie stanowi oddzielny element łączony z resztą mebla za pomocą wsuwanych zaczepów. Tył łóżka pokryty czarną tkaniną techniczną.

Łózko typu klasycznego Składa się zagłowia, dwóch elementów bocznych i z elementu frontowego, które są ze sobą połączone metalowymi łącznikami kątowymi przeznaczonymi do samodzielnego montażu. Zagłowie z elementem frontowym połączone są dodatkowo poziomym elementem konstrukcyjnym podapartym nogą (poprzeczka). W tak skonstruowaną ramę łóżka umieszczamy nabywany oddzielnie stelaż pod materac oraz materac. W ofercie posiadamy stelaż stały oraz stelaż podnoszony, wspomagany siłownikami. Zastosowanie stelaża podnoszonego daje możliwość wykorzystania przestrzeni pod łóżkiem do magazynowania tam przedmiotów. Łózko nie posiada typowej skrzynki na pościel, a jedynie przestrzeń do zaadaptowania.

Łóżka dostępne dla standardowych materacy 120, 140, 160 i 180 cm.
Meblel dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin imitujących aksamit, z tą przewagą że struktura tkaniny nie pozwala na jej zaczesywanie podczas użytkowania. Tkanina posiada system zapewniający ochronę przed wnikaniem plam różnego pochodzenia. System ten ułatwia również utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji podczas eksploatacji i czyszczenia. Dzięki temu mebel zawsze wygląda reprezentacyjnie i schludnie.
karta_produktu_palermo_classic.pdf