LEON - U

NAROŻNIK Z FUNCKJĄ SPANIA


Narożnik LEON jest meblem wypoczynkowym w kształcie litery U. Całkowite wymiary mebla to 390cm x 211cm. Mebel wyposażony jest w funkcję spania typu "delfin". Za sprawą kształtu narożnika, wymiary powierzchni spania wynoszą aż 140 cm x 350 cm. 
Siedziska wykonane są w oparciu o sprężyny faliste typu A, pokryte pianą tapicerską T-30. 

Narożnik posiada stałe oparcia wykonane w oparciu o pasy gumowe pokryte pianą tapicerską T-21. 

Do produkcji mebla użyto trwałej, miękkiej w dotyku tkaniny imintującej skórę, którą połączono szenilową tkaniną o strukturze 3D. Tkaniny te są mocne, a jednocześnie bardzo miłe w dotyku. Mają ciekawy splot, dają wrażenie grubego materiału i efektu 3D, czyniąc każde wnętrze wyjątkowo ciekawym. Dostępnych jest kilkanaście wersji kolorystycznych tejże tkaniny. 

Stelaż mebla wykonany jest z płyty i tarcicy sosnowej i bukowej.

Wszystkie siedziska wykonane w oparciu o drewniane ramy, sprężyny faliste typu B pokryte pianką tapicerską tupu T-28.  Funcje oparć pełni 8 poduszek o wymiarach 52cm x 52 cm każda.

Całkowite wymiary mebla to 254 cm x 199 cm. Szczegółowe wymiary zilustrowane zostały na materiałach dostępnych poniżej.

Narożnik jest standardowo wyposażony w funkcję spania o wymiarach 121 cm x 208 cm. Zmiana funkcji mebla z kanapy na wygodne łóżko następuje poprzez odsunięcie siedziska frontowego i położenie oparcia. Czynność ta jest wspomagana mechanizmem windowym. Sprawia on, że do tej czynności nie jest wymagane użycie dużej siły.