Nasze meble dostępne są w następujących punktach sprzedaży:

(LISTA ALFABETYCZNA WEDŁUG MIAST)

C


CHOJNICE

Salon Meblowy DREWPOL

ul.Wysoka 9, 89-600 Chojnice

tel: 0-52-396-25-55


CZERSK

Salon Meblowy DREWPOL

ul.Tucholska 101b; 89-650 Czersk

tel: 0-52-39-84-861


K


KARTUZY

Salon Meblowy DREWPOL

ul.Gdańska 8, 83-300 Kartuzy

tel: +48 572 435 926,

KÓRNIK

Centrum Meblowe MEBLO-STYL

ul. Średzka 17a; 63-020 Kórnik

tel: (61) 89-80-635;  email: meblo_styl@o2.pl


KOSTRZYN

MAKE HOME

ul. Krajowa 16; 62-025 Kostrzyn

www.makehome.pl


Przepraszamy, ale nasza cieć dystrybucyjna dopiero powstaje. Listę placówek handlowych, w których można nabyć nasze meble będziemy aktualizowali na bieżąco. Do czasu, aż nie znajdziecie Państwo punktu handlowego w Waszej okolicy, istnieje możliwość składania indywidualnych zamówień na meble drogą mailową. Zamówienia na odległość będą realizowane przez punkty handlowe, które z nami współpracują, a wszelkie dostawy realizował będzie krajowy przewoźnik - firma PEKAES. Wystarczy zgłosić nam zainteresowanie na formularzu poniżej.


Zapraszamy do współpracy punkty sprzedaży - salony meblowe, których właściciele lub managerowie chcieliby umieścić meble marki EMILIA MEBLE w swojej ofercie. Proponujemy elastyczne warunki współpracy, terminowe dostawy, ale przede wszystkim bardzo dobre meble, z których Wasi klienci z pewnością będą zadowoleni. Jako, że jesteśmy producentem mebli, a nie pośrednikiem, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi pomagające nam stale ulepszać nasze produkty. Prosimy o kontakt na poniższym formularzu. Z pewnością się z Państwem skontaktujemy.

Jeśli nie znaleźliście Państwo dogodnego dla siebie miejsca, w którym możecie nabyć nasze meble, a chcielibyście to uczynić, to prosimy o kontakt na formularzu poniżej. Postaramy się zaproponować Państwu najbardziej dogodną formę zapoznania się z naszą ofertą i sposób nabycia mebli.