UZUPEŁNIENIA KOLEKCJI TEXAS


Kolekcja mebli wypoczynkowych "TEXAS" stworzona zoztsała z myślą o eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się ciekawe wzornictwo, a kanapa czy narożnik zajmować mają wyeksponowane miejsce. 

Dzięki modułowej budowie mebla, nawet po jego zakupie czy nawet eksploatacji możiwa jest zmiana konfiguracji mebla z lewej na prawą, jak również jego przearanżowanie, zmniejszenie (poprzez usunięcie zbędnego modułu) czy zwiększenie (poprzez dostawienie modułu dodatkowego). 

Wysoki komfort użytkowania zapewniony jest dzięki siedziskom wykonanym z elastycznej pianki tapicerskiej T-28, pod którą znajdują się sprężyny faliste. 

Każde oparcie wykonane jest z pianki tapicerskiej T-21 i wyposażone jest w zagłówek ze stopniową regulacją wysokości uzyskaną za sprawą zastosowania specjalistycznych, chromowanych mechanizmów. Zagłówki w elemencie narożnikowym nie posiadają regulacji.

Kolekcja TEXAS stworzona została w taki sposób, aby możliwe było swobodne kreowanie kształtu mebla w taki sposób, aby najbardziej spełniał oczekiwania klienta. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje dodatkowe stanowiące rozwinięcie naszego produktu. W zależności od potrzeb klient może swobodnie dokonywać zmian w zamówionym meblu.