MONTANA

NAROŻNIK Z FUNCKJĄ SPANIA


Narożnik MONTANA jest propozycją dla osób, które poszukują mebla łączącego w sobie kilka funkcji. Z jednej strony oferuje bardzo atrakcyjny design i komfort użytkowania. Z drugiej strony mebel ten w standardzie oferuje dużą, wygodną powierzchnię spania oraz bardzo pojemną, białą skrzynię na pościel.

Komfort użytkowania zapewniony został poprzez zastosowanie pod siedziskami sprężyn falistych typu B oraz pianki T-28. Narożnik MONTANA jest standardowo wyposażony w funcję spania o imponujących wymiarach 121 cm x 208 cm.
Do produkcji mebla użyto trwałej, miękkiej w dotyku tkaniny imintującej skórę, którą połączono szenilową tkaniną o strukturze 3D. Tkaniny te są mocne, a jednocześnie bardzo miłe w dotyku. Mają ciekawy splot, dają wrażenie grubego materiału i efektu 3D, czyniąc każde wnętrze wyjątkowo ciekawym. Dostępnych jest kilkanaście wersji kolorystycznych tejże tkaniny. 

Stelaż mebla wykonany jest z płyty i tarcicy sosnowej i bukowej.

Wszystkie siedziska wykonane w oparciu o drewniane ramy, sprężyny faliste typu B pokryte pianką tapicerską tupu T-28.  Funcje oparć pełni 8 poduszek o wymiarach 52cm x 52 cm każda.

Całkowite wymiary mebla to 254 cm x 199 cm. Szczegółowe wymiary zilustrowane zostały na materiałach dostępnych poniżej.

Narożnik jest standardowo wyposażony w funkcję spania o wymiarach 121 cm x 208 cm. Zmiana funkcji mebla z kanapy na wygodne łóżko następuje poprzez odsunięcie siedziska frontowego i położenie oparcia. Czynność ta jest wspomagana mechanizmem windowym. Sprawia on, że do tej czynności nie jest wymagane użycie dużej siły.


karta_produktu_montana.pdf