NAROŻNIK - TEXAS MAXI


Kolekcja mebli wypoczynkowych "TEXAS" stworzona została z myślą o eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się ciekawe wzornictwo, a kanapa czy narożnik zajmować mają wyeksponowane miejsce. 

Dzięki modułowej budowie mebla, nawet po jego zakupie czy nawet eksploatacji możiwa jest zmiana konfiguracji mebla z lewej na prawą, jak również jego przearanżowanie, zmniejszenie (poprzez usunięcie zbędnego modułu) czy zwiększenie (poprzez dostawienie modułu dodatkowego). 

Wysoki komfort użytkowania zapewniony jest dzięki siedziskom wykonanym z elastycznej pianki tapicerskiej T-28, pod którą znajdują się sprężyny faliste. 

Każde oparcie wykonane jest z pianki T-21 i wyposażone jest w zagłówek ze stopniową regulacją wysokości uzyskaną za sprawą zastosowania specjalistycznych, chromowanych mechanizmów.

Mebel dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin imitujących aksamit, z tą przewagą że struktura tkaniny nie pozwala na jej zaczesywanie podczas użytkowania. 

Tkanina posiada system zapewniający ochronę przed wnikaniem plam różnego pochodzenia. System ten ułatwia również utrzymanie tkaniny w nienagannej kondycji podczas eksploatacji i czyszczenia. Dzięki temu mebel zawsze wygląda reprezentacyjnie i schludnie.

Meble wparty jest na efektownych, chromowanych nóżkach wykonanych z tworzywa.

Narożnik może być opcjonalnie wyposażony w funkcję spania. Powierzchnia spania ma wymiary 128 cm x 198 cm. Wysuwany element wykonany jest z zapewniającej komfort panki tapicerskiej umieszczonej na platformie z płyty. Takie rozwiązanie zapewnia komfort wypoczynku i trwałość konstrukcyjną mebla.

Największa wersja naszego narożnika z kolekcji TEXAS może być opcjonalnie wyposażona w białą szufladę na pościel, która mieści się pod dwoma siedziskami.


otusso.pdf
karta_produktu_texas_duży.pdf