FOTEL RELAX

Z PODNÓŻKIEM


Kiedy dzień się już powoli kończy, a pociechy poszły spać, lub gdy aura za oknem nie zachęca do aktywności i mamy ochotę na chwilę relaksu z dobrą książką i filiżanką ciepłej herbaty, wtedy docenicie Państwo atuty naszego fotela - szezlągu, który nie bez powodu otrzymał nazwę "RELAX". 

Ten niezwykle wygodny mebel dostępny jest jako zestaw wraz z prezentowanym na fotografiach podnóżkiem oraz niewielką poduszką. Mebel charakteryzują ergonomiczne kształty dopasowane do potrzeb ciała i duszy. 

Zarówno sam fotel, jak i podnóżek posadowione są na drewnianych, lakierowanych nóżkach wybarwionych na czarny kolor. 

Fotel dostępny jest w szerokiej palecie tkanin. Możecie wybierać Państwo spośród miękkich tkanin welwetowych (imitujących aksamit), jaki z palety mikrofibrowych tkanin o widocznej strukturze materiału. W obu przypadkach dostępnych jest wiele kolorów obicia. Okresowo pojawiają się serie foteli w innych - niestandardowych tkaninach.

Konstrukcja mebla opiera się na drewnianym stelażu oraz grubej piance T-30 wspartej na pasach mocowanych do ramy. Szczegółowe wymiary fotela zaprezentowano na poniższych materiałach graficznych.  Mebel jest niezwykle lekki, a dzięki niskiej wadze, pomimo sporych wymiarów można go bez większego wysiłku przemieszczać po pokoju bez wsparcia ze strony drugiej osoby.

karta_produktu_relax.pdf